SANCAK KİLİT

Hakkımızda

Yüksek kaliteye önem veren uzman kişi ve firmalar için elektromanyetik mekanik Kilitleme Sistemleri (Master Key Sistem) ve Acil Çıkış Kapılarına Güvenlik Sistemleri üretiyor.

1978 yılından beri Almanya da 1990 yılından beri Türkiye de hizmet vermekteyiz. Teknik sistematik ihtiyaca uygun kilitleme sistemleri konaklarda, otellerde, şirket binalarında güvenlik yaşam konforunu yükseltmektedir.

Firmamız SANCAK konusunda yüksek kalitedeki ürünlerin Türkiye’deki üretici markasıdır.

Bugün dahi ürünlerimiz bilgisayara paralel olarak üretim masalarında meydana getirilir. İnsanlar düşünce ve rahat çalışma ortamı ürünlerin meydana getirilişinde ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde en önemli prensibimizdir.

Müşteri Fortföyü

SLS Güvenli Kilitleme Sistemleri Mühendisliği yüksek kaliteye önem veren uzman kişi ve firmalar için elektromanyetik – mekanik Kilitleme Sistemleri (Mater Key Sistem) ve Acil Çıkış Kapılarına Güvenlik Sistemleri üretiyor. 23 yıldır Esslingen / Almanya da ve 35 yıldır İstanbul / Türkiye de kilitleme problemlerine çözümler sunuyoruz. Teknik sistematik ihtiyaca uygun kilitleme sistemleri kurumlarda, otellerde, şirket binalarında güvenlik yaşam konforunu yükseltmektedir.

Firma SANCAK konusunda yüksek kalitedeki ürünlerin Türkiye’deki üretici markasıdır. Bugün dahi ürünlerimiz bilgisayara paralel olarak üretim masalarında meydana getirilir. İnsanlar düşünce ve rahat çalışma ortamı ürünlerin meydana getirilişinde ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde en önemli prensibimizdir. Bu güne kadar müşterilerimize sunduğumuz zaman uygun (çağdaş) ve yüksek kaliteli ürünler bizim gurur kaynağımız olmuştur. Teknik gelişmelere uygun, devamlı kalite kontrolleri ve üretimindeki precisyon ürünlerin yüksek kaliteli olmalarının garantisidir.Çok dar toleranslar kullanıcıya sistemlerin uzun müddet hizmet etmesini sağlıyor. Devamlı yenilik arayışı problemleri pazarının gerektirdiği gibi almak bizim ileriye dönük firma politikamızdır.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Mekanik kilit sistemleri üzerindeki bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz, bu sistemler kilitlemenin çok yeniliklere ihtiyacı olduğunu gösterdi.

Mevcut eksiklikleri göz önünde tutarak yepyeni bir dijital kilit sistemi dizaynı yaptık. Böylece mekanik kilitleme sistemleri daha kaliteli, güvenli, pratik, ekonomik ve verimli olsun. Burada klasik mekanik anahtar yerine dijital şifreleme kullanıldı ve kilitlere giriş çıkış kontrolü entegre edildi.

Bizim düşüncemiz anahtar yerine teknoloji RF-ID şifreleme sistemini en ince detayına kadar uygulamaktı ve bunu gerçekleştirdik.

Bugün bu vizyonumuz kabul gördü. ELOCK ((2)) kablosuz kilitleme ve giriş çıkış kontrol sistemi her türlü binada uygulanır oldu.

13,56 MHZ RF-ID teknolojisi ve kilitleme sistemleri üreticisi olarak büyüyen dijital kilitleme ve giriş çıkış kontrol sistemlerinde öncü teknoloji lideriyiz. Şimdiye kadar dünya genelinde 50000 aşkın montaj edilmiş sistem ve 200 000 aşkın sistem kullanıcısı bizim vizyonumuzun gerçek olduğunu ispatlamıştır.

Misyonumuz

Günümüzde küçük işyerlerinde, holdinglerde, laboratuarlarda, enstütilerde, hastanelerde, bankalarda, belediyelerde veya bakanlıklarda güvenlik çok önemli tutuluyor. Zamanla çok çeşitli sistemler toplanıyor: mekanik anahtar çeşitleri, değişik elektronik kimlikler, giriş, çıkış, protokoller, garaj sistemleri vs. Kimsenin konuya hakimiyeti yok veya çok emek isteyen işler.

ELOCK ((2)) Kilitleme ve Giriş Çıkış kontrolü bütün işlemleri pratik olarak topluyor ve uygun çözümler sunuyor: Giriş Çıkış yönetme kontrol fonksiyonları. Bütün bunlar çok rahat kullanılan ELOCK ((2)) programında mevcut. Böylece işlemler takip edilebilir bir kolaylıkla bütün değişikliklere anında uyum sağlayabiliyor. Üstün çözüm RF-ID Transponder; kapıları, asansörleri, kepenkleri her türlü kilidi yönetiyor. Bütün giriş ve çıkışlar ELOCK ((2)) programı yönetimi ile gerçekleşiyor.

 

Hizmetlerimiz

7 Gün 24 Saat Kapı Açma Servisi; Tecrübeli ustalarımız tarafından bu güne dek servisine gittiğimiz hiç bir kapıyı ve kilidi açmadan dönmedik.

Elock ((2))dijital kilit sistemleri ile konut, ofis, otel, hastane, Kamu idareleri gibi her türlü yapıya üstün bir güvenlik imkânı sunuyoruz. Kimin, nereye, nezaman, girip çıkabileceğine karar verebiliyor ve bu yetkiyi istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.

Her marka OTO kilidi açılır. Tamir edilir. Kontak tamiri ve anahtarının yedeği yapılır.

Kale Çelik Kapı yetkili bayisidir.

Kapı kilitlerinin kilit değişimi ve anahtarların şifre değişimi yapılır.

Pvc ve cam kapı için hırsız emniyet kilit sistemleri ve güvenlik sistemleri yapılır.

Yüksek güvenli Kale Çelik Kasaları yetkili bayisidir.

Çelik kapı kilit sistemleri, satışı ve montajı yapılır.

Her tür çelik kasa açılır, tamiri yapılır, çelik kasa anahtarları kopyalanır.

24 Saat Kapı Açma Hizmetimiz vardır.

Apartman kapısı kilidi ile otomatik sistemleri ve kapı hidrolik sistemleri, (hidrolik yayın yenisi, tamiri, montajı) yapılır.

Her türlü oto anahtarları (immobilizer anahtarları, oto grubu) kopyalanır.

Kilit çeşitlerimiz.

Elock ((2))

DORLET

GERA

ZIIKON

Kale

Merkezimizde, tamiri kopyalaması yapılan diğer kilit sistemlerinden bazıları;Kale Fayn kilit sistemleri

Tekay Kilit Sistemleri

Özruh Kilit Sistemleri

DomKilit Sistemleri

Yale Kilit ve Hidrolik Sistemleri

Viro Kilit ve Apartman Otomatik Sistemleri

İto Kilit Sistemleri

Aksan Kilit Sistemleri

İtalyan Fiyam kilit sistemleri

Bunun yanında tecrübeli ustalarımız tarafından bu güne dek servisine gittiğimiz hiç bir kapıyı ve kilidi açmadan dönmedik.

İddialıyız ! Markası ne olursa olsun kopyalayamadığımız anahtar olmamıştır.

 

Ürün favori listenize eklendi